Rento, rennompi, lauantai

Hei vaan kaikki! Ihanaa lauantaita! :) Kiva huomata, että lukijakunta jatkaa kasvamistaan. :) Ja ISO kiitos kaikille protskupatukka-postaukseen kommentoinneille, vinkit on tarpeen!

Aamulla herätessäni oli hieman hukassa oleva olo. En ollut laittanut herätyskelloa, heräsin silti tasan yhdeksältä. Avatessa silmäni iski nopea paniikki ”myöhästyn töistä!” Huh. Eihän se niin mennytkään. Takaisin kihlatun kainaloon ja rauhassa vain.
Aamupalaksi teimme protskupannareita, kunnon herkku-viikonloppua siis vietämme! Ei stressin häivääkään syömisistä. Hyvä niin. Tänään oli myös jalkatreenipäivä. Olin innoissani! Uudet GT:n pökät jalkaan ja täysillä! Kyllä tutisi jalat yhden jalan penkille nousuissa ja jouduinkin leikatun kanssa ottamaan todella varovasti. Aivan upee treeni tuli tehtyä. Vatsoja settien välissä Redcord-nauhoilla niin huomiseen koko vartalotreeniin saadaan hyvää tuntoa! ;)

Tultiin juuri keskustaan syömään ja tsekkaamaan Kampin Nike Storen LOPPUUNMYYNNIN antimet. ;)

xxo,
Janina

Tässä uusista treenipöksyistä kuvat, anteeksi huonohko laatu.

2 ajatusta artikkelista “Rento, rennompi, lauantai

  1. Marika sanoo:

    Lopetetaanko Kampin myymälä…? Woot… Justhan se aukesi!

    Tykkää

Vastaa

Täytä tietosi alle tai klikkaa kuvaketta kirjautuaksesi sisään:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s

%d bloggaajaa tykkää tästä: